Skulptur av Gregory Mutasa
2018-09-02
565578
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GREGORY MUTASA (Zimbawe, född 1959), skulptur, kvinnoporträtt, sten, signerad Gregory Mutasa, höjd ca 18 cm
Hårknuten med mindre nagg