Matta Märta Måås-Fjetterström
2018-09-09
565562
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, matta, flossa, rombformad dekor, signerad MMF, ca 207x103 cm
Skada, slitage