Märta Måås Fjetterström matta

Märta Måås Fjetterström matta
Märta Måås Fjetterström matta
Märta Måås Fjetterström matta
Märta Måås Fjetterström matta
Märta Måås Fjetterström matta
Märta Måås Fjetterström matta

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Röda Porten", röllakansmatta, formgiven 1936, signerad MMF, ca 195x177 cm

Slitage, fläckar

565556

2018-09-09