Blombord
2018-08-26
565514
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMBORD, 1900-talets första hälft, art deco, stomme i gjutjärn med guldbemålade detaljer, höjd ca 73 cm
Bruksslitage, enstaka spår av rost