Antoni Tàpies litografi
2018-08-26
565475
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): ´´Air´´, 1971, signerad Tapies, numrerad 16/50, färglitografi, bladmått ca 27x22 cm