Lockurnor Kina
2018-08-26
565413
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LOCKURNOR, 1 par, Kina, troligen 1800-tal, porslin, höjd ca 27 cm
Ett lock med skada, nagg