Asiatiska skulpturer
2018-08-26
565404
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTURER, 2 st, Asien 1800-/1900-tal, förgyllt och bronserat trä, höjd ca 14-20 cm
Lös träsockel medföljer, en med torrspricka, slitage