Oljemålning Edvin Ollers
2018-08-27
565378
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959), Kustmotiv, signerad E. Ollers och daterad 1951, olja på duk, ca 44x54 cm