Erik Wessel-Fougstedt litografi
2018-08-26
565364
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK WESSEL-FOUGSTEDT (1915-1990): "Memento", signerad Wessel Fougstedt, 19/25, litografi, bladmått ca 29x20,5 cm
Oramad