Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, porträtt av kinesisk flicka, otydligt signerad, olja på duk, 74x59 cm
Proveniens: Kina-missionären och författaren Stig Hannerz
565292
2018-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här