Bordslampa EWÅ
2018-08-25
565271
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EWÅ, bordslampa, 1900-talets andra hälft, gulmetall, lackerad och förgylld skärm, undertill märkt EWÅ Värnamo B162, höjd ca 53, diameter 36 cm
Miondre bucklor