Bordslampa 60-tal
2018-08-25
565269
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960-tal, trattformad metallskärm, ledad fot i mässing/svartlackerad metall, höjd ca: 90 cm
Bruksslitage, utbytt el