Roland Svensson litografi
2018-08-25
565185
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad Roland S, provtryck, färglitografi, bildmått ca 22x36 cm