Kaffekanna silver
2018-08-27
565132
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFEKANNA, silver, rokokostil, 1900-tal, märkt 830s (m), höjd ca 23 cm, vikt ca 762 g
Mindre repor