Finsk silversupsked
2018-10-13
565124
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 150 EUR |
SUPSKED, silver, Tillander, Helsingfors 1977, stämplad "Handmade" samt numrerad 2588, längd 15 cm, totalvikt ca 41,5 g