Bert Håge Häverö färglitografi
2018-08-24
565094
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), ´´Blidösund´´, signerad och numrerad EA, färglitografi, bildstorlek ca 34x44 cm
Ej examinerad ur ramen