Vas Edward Hald
2018-08-30
565080
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt och brunt, signerad Orrefors Graal Nr 452D Edward Hald, höjd ca 14 cm
Smärre slitage