Petter Thoen färglitografi
2018-08-24
565078
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 10/375, färglitografi, bildmått ca 40,5 x 58 cm