GRETA GERELL oljemålning
2018-08-24
565015
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Modellakt, signerad, sannolikt utförd i Paris på 1920/30-talet, olja på duk, ca 72x53 cm