Figuriner Lisa Larson
2018-08-29
565001
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, figuriner, 2 st, stengods, bulldog och lejon, signerade, höjd ca 13-16 cm
Smärre slitage