Esaias Thorén färgglitografi
2018-08-24
564949
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÈN, abstrakt komposition, signerad Esaias Thorén, daterad -64, numrerad 2/72, färglitografi, ca 32 x 39,5 cm