Bägare silver
2018-08-25
564773
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BÄGARE, 9 dlr., silver, 1900-tal, höjd ca 5-13 cm, vikt ca 480 g
Graverade, stötskador