Dalahästar
2018-08-23
564763
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, bägge skurna i trä med röd bemålning och polykroma detaljer, höjd ca 11 respektive 18 cm
Åldersrelaterat slitage