Benno Arzt (född 1941) akryl
2018-08-23
564752
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Ögat som bevakar", signerad och daterad Benno Arzt -07, akryl på duk, ca 30x53 cm