Ingegerd Silow matta
2018-08-24
564678
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, ca 273x193 cm
Slitage, fläckar, skadade fransar