Martin Åberg oljemålning
2018-08-24
564667
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARTIN ÅBERG (1888-1946): Båtar vid kaj, signerad och daterad Martin Åberg -12, olja på duk, ca 37x46 cm