P von Schantz litografi
2018-08-24
564664
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med äpplen, signerad och daterad von Schantz 77, 129/140, färglitografi, ca 53x40 cm