Oljemålning
2018-08-24
564662
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Hund, olja på duk, ca 47x39 cm
krackeleringar