Bordslampa 1900-tal
2018-08-23
564639
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft/mitt, 2 ljusarmar, fot i mässing, skärm med textil lagd i veck, höjd ca 62, bredd 45 cm