Golvlampa 1940-tal
2018-08-23
564596
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, stomme i mässing, fot fanerad i mahogny med intarsia, veckad pappskärm höjd ca 160 cm