Eams plastic side chair
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAY & CHARLES EAMES, "Eames Plastic Side Chair", stol, Herman Miller, daterad 1979, benställning i förkromat stål, brun sits i glasfiber, etikettmärkt Herman Miller, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
564570
2018-08-22