Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-08-22
564536
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk monterad på pannå, otydligt signerad, ca 39x28,5 cm
enstaka mindre färgbortfall