Rölakan
2018-08-25
564524
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, röllakan, etikettmärkt Alestalon Mattokutomo Kauhava Finland, signerad ISC, ca 245x168 cm
Fläck, bruksslitage