Sideboard 1900-talets mitt
2018-08-27
564426
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD, 1950-tal, fanerat i teak, skjutdörrar, invändigt med hylla, höjd ca 77, 100x45 cm
Solblekt, slitage