Albert Krüger oljemålning
2018-08-22
564418
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALBERT KRÜGER (1885-1965): Kustmotiv, signerad Alb Krüger, olja på pannå, ca 40x53 cm