Ivar Franke oljemålning
2018-08-24
564367
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAR FRANKE (1913-1999): Kustmotiv, signerad I Franke, olja på duk, ca 38x55 cm