Ellis Wallin oljemålning
2018-08-24
564363
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): ´´Tidig vår Uppsala´´, signerad och daterad Ellis Wallin -53, olja på duk, ca 54x65 cm