Oidentfierad konstnär oljemålningar
2018-08-23
564350
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): (2) Stockholmsmotiv, olja på pannå, ca 16x24 cm vardera
Färgbortfall