Roland Svensson
2018-08-24
564323
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsö med fiskare, signerad roland S, numrerad 264/350, ca 26x43 cm.