Flintlåsgevär
2018-08-22
564235
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
FLINTLÅSGEVÄR, brittiskt, märkt Tower och krona, längd ca 140 cm
Hane håller ej i spänn, slitage, smärre skador