Tekannor Ytterfoder Kina
2018-08-22
564170
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKANNOR, YTTERFODER MED FAT, 3 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, höjd ca 10-15 cm
Lagningar