Kinesiska porslinsfiguriner
2018-09-01
564110
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 150 EUR |
FIGURINER, 1 par, gäss, Kina, 1900-tal, porslin, höjd 11-14,5 cm.
Slitage