Ryohei Tanaka etsning
2018-08-21
564041
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYOHEI TANAKA (f. Japan 1933), motiv föreställande poppelträd, etikettmärkt á tergo, daterad 1970, numrerad 17/100, etsning, bildstorlek ca 29x11 cm
Ej examinerad ur ramen