Poul Henningsen taklampa PH5
2018-08-24
563949
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i lackerad metall, diameter ca 50 cm
Repor, kantbuckla, slitage