Skrivbord gustaviansk stil
2018-08-25
563931
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, gustaviansk stil, målad björk. 5 lådor, skiva med sarg, dragknoppar av mässing, 1900-talets andra hälft, höjd 75, 125 x 65 cm
Bruksslitage, några märken samt förgstänk