Benno Arzt akrylmålning
2018-08-20
563893
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Le Soleil", signerad och daterad Benno Arzt -08, akryl på duk, ca 89x117 cm