Benno Arzt akrylmålning
2018-08-20
563892
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Blåkulla", signerad och daterad Benno Arzt -08, akryl på duk, ca 100x120 cm