Benno Arzt akrylmålning
2018-08-20
563888
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): Komposition med katt och fågel, signerad och daterad Benno Arzt 2010. akryl på duk, ca 100x100 cm