Corneille färgserigrafi
2018-08-20
563886
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition med kvinnor, signerad och daterad Corneille -75, numrerad I/XVI, färgserigrafi, ca 65x45 cm