Axel Lind oljemålning
2018-08-20
563882
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Vinterkustlandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 65x99 cm